lucie-cermanovaDevět let píšu články především z oblasti zdraví, stravování a bydlení.

Mám za sebou stovky článků pro internetové magazíny.

Nejraději zjišťuji nové informace a rozšiřuji si obzory, abych pak mohla vytvářet zajímavé a originální texty, které přitáhnou webům zákazníků nové čtenáře a zákazníky.

Nabízím

  • Nadšení a originalitu,
  • texty, které vás odliší a zaujmou,
  • bohatou slovní zásobu,
  • férovost,
  • spolehlivost.

Ať už budete mít zájem o napsání článku pro magazín nebo vytvoření textu pro váš osobní, případně firemní web, kontaktujte mě na adrese lucie@luciecermanova.cz. Chybí vám další informace? Zeptejte se.

Osobní projekty

Od roku 2004 vydávám internetový magazín Centrum DETEKTIVKY, ve kterém se spolu se skupinou nadšenců snažím vytvářet kvalitní zdroj informací o tomto populárním žánru. Články o autorech, recenze knih, filmů nebo divadelních představení a spoustu aktualit o detektivkách a thrillerech. Stránky mají i účet na Facebooku.

Dalším projektem je magazín Styl života, který od roku 2013 provází čtenáře příjemnými stránkami lidského bytí. Nejnovější magazín představuje Inspirace v bydlení.

V roce 2010 mi nakladatelství Akcent vydalo knihu Prokletý osud. Nyní ji je možné pořídit jako e-knihu ve formátech PDF a EPUB na www.ukryta-tajemstvi.cz.

Ať už budete mít zájem o napsání článku pro magazín, nebo třeba PR článku, případně nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat na adrese lucie@luciecermanova.cz, více v kontaktech.