O MNĚ

 

lucie-cermanovaJá a tužka, později klávesnice, to k sobě odjakživa patřilo.

Jmenuji se Lucie Cermanová.

Miluji psaní a čtení. Nejraději zjišťuji nové informace a rozšiřuji si obzory, abych pak mohla vytvářet zajímavé a originální texty.

Za 5 let psaní na „volné noze” mám za sebou především stovky článků pro magazíny a blogy a slušnou řádku textů pro weby.

Vystudovala jsem na Technické univerzitě v Liberci Textilní marketing. Vždy mě zajímala psychologie. Co lidé dělají a proč to dělají. Profesionální copywriting, pro který jsem se rozhodla, spojuje všechny oblasti, které mě baví. Obchod – psychologie – psaní. Jejich propojení a využití už bylo jen otázkou času.

Nabízím

  • Nadšení a originalitu,
  • texty, které vás odliší a zaujmou,
  • bohatou slovní zásobu,
  • férovost,
  • spolehlivost.

Ať už budete mít zájem o napsání článku pro magazín nebo vytvoření textu pro váš osobní, případně firemní web, kontaktujte mě na adrese lucie@luciecermanova.cz. Chybí vám další informace? Zeptejte se.

Osobní projekty

Od roku 2004 vydávám internetový magazín Centrum DETEKTIVKY, ve kterém se spolu se skupinou nadšenců snažím vytvářet kvalitní zdroj informací o tomto populárním žánru. Články o autorech, recenze knih, filmů nebo divadelních představení a spoustu aktualit o detektivkách a thrillerech. Stránky mají i účet na Facebooku.

Dalším projektem je magazín Styl života, který od roku 2013 provází čtenáře příjemnými stránkami lidského bytí. Nejnovější magazín představuje Inspirace v bydlení.

V roce 2010 mi nakladatelství Akcent vydalo knihu Prokletý osud.

Ať už budete mít zájem o napsání článku pro magazín nebo třeba PR článku, případně nějaké dotazy, můžete mě kontaktovat na adrese lucie@luciecermanova.cz, více v kontaktech.