Zajímá vás jak píšu? Podívejte se na některé mnou vytvořené texty.
Mé články naleznete třeba i v magazínech Lifee.cz, WomanOnly, Mother Club, Chytrá máma, Vitalita a zdraví, Styl života.

Chcete na vašem firemním webu vytvořit texty pro blog? Mohou vypadat třeba tak, jako v případě Dr. Klain.

DOPORUČENÍ

Lucka nám vytvára texty pre obsahový marketing pre klienta zo segmentu bývanie. Pri spolupráci oceňujeme najmä jej proaktívny prístup, ochotu a vysoké pracovné nasadenie. Sama navrhuje témy pre články a články dodá v dohodnutom termíne.
Výhodou je aj prevádzka vlastného tematického webu kde zároveň umiestňuje texty pre potreby linkbuildingu. Luciu odporúčame jednak po odbornej stránke a zároveň pre jej milosť a príjemné vystupovanie.
Boris Plášek
BPCompany

 

Paní Cermanová nám pomáhá připravovat články na blog. Odvádí perfektní práci, je komunikativní a vždy splní zadání i termíny. Ve výsledcích se odráží její textařské zkušenosti a profesionalita. Doporučuji.
Veronika Jiránková, manažerka marketingu
síť optik Dr. Klain

 

S paní Cermanovou je velice příjemná spolupráce, vše probíhalo k naší naprosté spokojenosti. Výborná komunikace, zpracování textů podle našich představ, jejich kvalita, rychlost, ochota. Budeme se těšit na další spolupráci. Paní Cermanovou můžeme jenom doporučit!
Hana Spáčilová, Křenovice u Slavkova
Truhlářství Spáčil

 

S paní Cermanovou jsem navázala spolupráci z důvodu překladu webových stránek www.ceskeloutky.cz (www.czechmarionettes.com) do německého jazyka. Jsem spokojená nejen s její prací, ale i jako s člověkem. Je milá, rychlá, komunikativní, spolehlivá, vstřícná a ochotná dělat věci navíc. Doufám, že spokojenost je oboustranná, a že naše spolupráce bude dlouhodobá. Moje zkušenosti jsou výborné a s čistým svědomím ji mohu doporučit.
Adéla Vorlíčková, projektová manažerka
www.czechmarionettes.com